Marcali VSzSE - Pécsváradi SSK 23-22 (16-10) ...

2009.
10.31
Egy nagyon izgalmas, jó meccset láthattak a nézők ma délelőtt a Városi Sportcsarnokban. A leány serdülőbajnokság negyedik helyén álló Pécsváradot fogadtuk. Nekünk eddig nem sikerült pontot szereznünk. Az első félidőben kiváló összpontosítással és jó játékkal megleptük az ellenfelünket, hatgólos előnyt szereztünk. A második félidőben váltott a Pécsvárad, mi is sokat rontottunk, de szerencsére nem omlottunk össze, hatalmas csatában egy góllal győztünk. Megszereztük a bajnokságban az első győzelmünket! Gratulálok lányok!

M7 autópálya kamionmentés ...

2009.
10.31
2009.10.31-én az M7 autópálya 182-es km közelében a Budapest felé vezető sávban felborult egy kávégépeket és alkatrészeket szállító nyerges vontató. A baleset következtében kiérkező Marcali tűzoltók a Zala bázis daru segítségével a nyerges vontatót talpra állították, áramtalanítottak és megszüntették az üzemanyagfolyást. A baleset során 1 fő a gépjárművezető könnyebben megsérült.(Marcali Tűzoltóság)

Teremfoci 4. forduló ...

2009.
10.31

Tegnap este játszották le az Arany Ászok Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság 4. fordulóját. Eredmények: Postás SE – Transmobil 0-0 | Nagyszakácsi – FIAT Gadácsi 0-3 | Tenisz Válogatott – Öregfiúk 6-2 | Marcello Pizzéria – Sport-Csoki 1-11 | Dolcevita – Rém FC 3-2 | 13. csapat – Rendőrség 1-2 | Szabadnapos: Boronka